Suknie ślubne
Twoich marzeń

Suknie w Salonie Janet Marie są zaprojektowane i szyte z miłości do kobiet. Podkreślają ich unikalne atuty, kobiecość i wyjątkowość. W naszym salonie to Ty jesteś najważniejsza!

Nie przejmuj się rozmiarem ani budżetem. Niezależnie od tego, zasługujesz na najlepsze!

Nie będziemy Ci nic wciskać ani Ciebie oceniać. Doradzimy, jaki krój i kolor będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej figury i karnacji, uważnie wsłuchując się w Twoje potrzeby.

Możesz liczyć na profesjonalną obsługę w atmosferze pełnej ciepła, humoru i zrozumienia.

Każda z nas jest inna i to właśnie właśnie jest w kobietach wspaniałe! 

Znajdź swoją wymarzoną suknię ślubną!

Kolekcje

Marzysz o realizacji własnego projektu?

chciałabyś dokonać zmian w modelu katalogowym?
NIE MARTW SIę, sprostamy twoim oczekiwaniom

SUKNIE ŚLUBNE NA ŚLUB CYWILNY

Suknie ślubne na ślub cywilny. W tej kategorii umieściliśmy skromniejsze suknie, idealne do ślubu cywilnego. Znajdziesz tutaj suknie niskobudżetowe, gładkie i z koronką, zarówno długie jak i krótkie ślubne sukienki. Z długim rękawem i na ramiączkach, które możesz z powodzeniem wykorzystać również na skromny ślub kościelny.

Podczas ślubnej ceremonii w urzędzie, z powodzeniem możesz założyć też bardziej ekstrawaganckie suknie ślubne, na przykład z asymetryczną spódnicą, piórami czy nawet kombinezon – idealną kreację dla współczesnej kobiety, chcącej podkreślić swoją niezależność i równość płci.

Pamiętaj jednak, że suknie ślubne na ślub cywilny nie muszą być krótkie i skromne. W zależności, jaką planujesz uroczystość, możesz śmiało pozwolić sobie na tradycyjną suknię ślubną, jak do ślubu kościelnego, tym bardziej, że coraz częściej ślub cywilny stanowi jedyną ceremonię ślubną małżonków. Jeśli ślub cywilny będzie Twoim jedynym, po ślubie organizujesz wesele i nie chcesz ograniczać się w wyborze, zapraszamy Cię do zobaczenia wszystkich sukni ślubnych, dostępnych w naszym Salonie.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
NEWSLETTER

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA