Suknie ślubne
Twoich marzeń

Suknie w Salonie Janet Marie są zaprojektowane i szyte z miłości do kobiet. Podkreślają ich unikalne atuty, kobiecość i wyjątkowość. W naszym salonie to Ty jesteś najważniejsza!

Nie przejmuj się rozmiarem ani budżetem. Niezależnie od tego, zasługujesz na najlepsze!

Nie będziemy Ci nic wciskać ani Ciebie oceniać. Doradzimy, jaki krój i kolor będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej figury i karnacji, uważnie wsłuchując się w Twoje potrzeby.

Możesz liczyć na profesjonalną obsługę w atmosferze pełnej ciepła, humoru i zrozumienia.

Każda z nas jest inna i to właśnie właśnie jest w kobietach wspaniałe! 

Znajdź swoją wymarzoną suknię ślubną!

Kolekcje

Marzysz o realizacji własnego projektu?

chciałabyś dokonać zmian w modelu katalogowym?
NIE MARTW SIę, sprostamy twoim oczekiwaniom

SUKNIE ŚLUBNE LITERA A

Suknie ślubne litera A. Ten krój jest dopasowany do klatki piersiowej i talii, po czym spływa zwiewnie na ziemię nieprzerwaną linią (przypominając zarys litery „A”). Ze względu na swój klasyczny i prosty krój, suknie ślubne litera A są odpowiednie na każdą okazję, od cichego ślubu na łonie natury, po tradycyjną ceremonię kościelną.

Świetny fason dla każdej figury, zwłaszcza z większym biustem. Pełna spódnica w linii A może również zakrywać większą dolną część ciała lub tworzyć iluzję krzywizn na wąskiej sylwetce. Suknia w kształcie litery A jest tak wszechstronna, proste modyfikacje dekoltu, talii lub materiału mogą podkreślić Twoje najlepsze cechy i ukryć te, których nie lubisz!

Jest to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez Panny Młode fasonów. W zależności od modelu, ilości i rodzaju użytych warstw w spódnicy może być stosowana z halką z pojedynczym kołem lub bez halki. Spódnica może być wykonana z koła lub półkola, być też marszczona w talii lub zostać wszyta całkowicie na gładko.

Suknie ślubne w tym kroju wykonywane są najczęściej z tiulu, organtyny, muślinu lub koronki. Szeroki wybór sukien w tym kroju nie ułatwiają podjęcia decyzji, dlatego warto umówić się na spotkanie w naszym Salonie, gdzie wspólnie z Konsultantką, mierząc poszczególne modele, wybierzesz Tę Jedyną, którą pokochasz od pierwszego założenia!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
NEWSLETTER

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA