Strona Główna / kontakt

Kontakt

Z uwagi na specyfikę pracy naszego zespołu
oraz w trosce o najwyższą jakość usług,
prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie terminu.

salon sukien ślubnych janet marie


Ełk, ul. Słowackiego 23


SALON +48 786 053 923
BIURO +48 515 669 567
salon.janetmarie @ gmail.com

Salon czynny: pn.-pt. 10:00 – 18:00, sob. 9.00 – 14:00

salon sukien ślubnych janet marie

Jedziesz z okolic miast takich jak: Olsztyn, Szczytno, Kętrzyn, Ruciane-Nida, Bartoszyce, Biskupiec, Zambrów, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Giżycko, Mrągowo, Mikołajki, Orzysz, Olecko, Gołdap, Pisz, Rajgród, Białystok, Grajewo, Mońki, Kolno czy Łomża? Z głównej ulicy Wojska Polskiego skręć w prawo, w ulicę Kościuszki. Zobaczysz nas na skrzyżowaniu z ulicą Słowackiego. Jadąc z okolic miast: Augustów, Suwałki, Sejny, Sokółka, Lipsk, Dąbrowa Białostocka – z ulicy Suwalskiej, która przechodzi w ulicę Dąbrowskiego, skręć w ulicę Kościuszki. Salon Sukien Ślubnych Ełk znajduje się na skrzyżowaniu z ulicą Słowackiego, naprzeciw apteki Cefarm, tuż obok sklepu z odzieżą sportową 4F.  Parking przy budynku bezpłatny.

Ulica Słowackiego jest ulicą jednokierunkową – wjazd od strony ulicy Kościuszki. Miejsce parkingowe znajdziesz wzdłuż ulicy Kościuszki lub Słowackiego. Tuż obok znajduje się duży parking przy Katedrze pw. św. Wojciecha.

Formularz Kontaktowy

Masz pytania? napisz do nas

,,Administratorem Państwa danych osobowych jest  SALON SUKIEN ŚLUBNYCH JANET MARIE. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych polegających na udzieleniu odpowiedzi na Państwa wiadomość. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. 

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
NEWSLETTER

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA