Suknie ślubne
Twoich marzeń

Suknie w Salonie Janet Marie są zaprojektowane i szyte z miłości do kobiet. Podkreślają ich unikalne atuty, kobiecość i wyjątkowość. W naszym salonie to Ty jesteś najważniejsza!

Nie przejmuj się rozmiarem ani budżetem. Niezależnie od tego, zasługujesz na najlepsze!

Nie będziemy Ci nic wciskać ani Ciebie oceniać. Doradzimy, jaki krój i kolor będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej figury i karnacji, uważnie wsłuchując się w Twoje potrzeby.

Możesz liczyć na profesjonalną obsługę w atmosferze pełnej ciepła, humoru i zrozumienia.

Każda z nas jest inna i to właśnie właśnie jest w kobietach wspaniałe! 

Znajdź swoją wymarzoną suknię ślubną!

Kolekcje

Marzysz o realizacji własnego projektu?

chciałabyś dokonać zmian w modelu katalogowym?
NIE MARTW SIę, sprostamy twoim oczekiwaniom

SUKNIE ŚLUBNE SYRENKI

Suknie ślubne syrenki, tzw. suknie ślubne rybki, przylegają do ciała od klatki piersiowej do kolan (lub poniżej), a następnie rozszerzają się do dołu. Podkreślają kształt sylwetki. Decydując się na ten krój, musisz być świadoma swoich kształtów.

Krój syreny nie jest dla każdego. Ten odważny projekt najlepiej noszą smukłe kobiety, najczęściej średniego lub wysokiego wzrostu, ponieważ ten krój dodatkowo optycznie skraca sylwetkę. Tutaj nie jest ważny rozmiar, ponieważ dziewczyny niezależnie od niego potrafią wyglądać świetnie w rybkach – tutaj ważne są zachowane proporcje w stosunku ramion do talii i bioder.

Suknie ślubne syrenki wymagają delikatnie zaokrąglonych bioder, wyraźnie zaznaczonej talii i małego bądź średniego biustu. Ważny też jest stosunkowo płaski brzuch. Nie jest zalecany dla figur w kształcie odwróconego trójkąta i jabłek. W figurze gruszki możemy pokusić się o syrenę, jeśli chcemy podkreślić piękne, kobiece biodra – w tym wypadku aby wyrównać proporcje zalecane są ramiona w hiszpańskim stylu, opadające.

Jeśli czujesz się zmysłowo w swoim ciele i chcesz podkreślić swoje kształty, to jest idealna idealna dla Ciebie. Z pewnością zwrócisz na siebie uwagę gości a Pan Młody będzie zachwycony!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
NEWSLETTER

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA