makijaż i upięcia okolicznościowe

poczuj się piękna i wyjątkowa

makijaż ślubny
I wieczorowy

Profesjonalny makijaż ślubny nie maskuje a wydobywa naturalne piękno kobiety i przede wszystkim jest dopasowany do urody, sukni
i wpisany w wybrany styl ślubny. Makijaż wieczorowy musi być perfekcyjny, dlatego należy do niego wykorzystać wysokiej jakości, wodoodporne i trwałe kosmetyki, dzięki którym pozostanie nieskazitelny tak długo, jak tego potrzebujesz. Z pewnością warto umówić się przed ślubem na makijaż próbny, który możesz połączyć z przymiarką wybranej sukni ślubnej. W konsekwencji będziesz czuła się pewna siebie i zobaczysz jak nieziemsko będziesz wyglądać w dniu swojego ślubu!

UPIĘCIA ŚLUBNE
I OKOLICZNOŚCIOWE

Włosy mają ogromny wpływ na cały wizerunek kobiety,
dlatego powinnaś zadbać aby Twoje upięcie ślubne idealnie dopełniało całą stylizację. Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy? Upięcia ślubne dla długich włosów?
Nie stosuj półśrodków i zaufaj doświadczeniu profesjonalisty, który zadba o to, aby Twoja fryzura ślubna podkreślała Twoją urodę a przede wszystkim była trwała i wyglądała naturalnie. U nas nie obawiaj się efektu peruki, ponieważ fryzury ślubne 2020 to zdecydowanie lekkie, romantyczne, luźne upięcia, które z pewnością pokochasz!

makijaż ślubny upięcia ślubne

NATALIA IZBICKA

MAKE-UP STUDIO

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

ZATRZYMAJ CHWILE

Kiedy w umowie z fotografem nie masz zawartej sesji zdjęciowej podczas makijażu ślubnego w Janet Marie, nie martw się! Z przyjemnością zatrzymam te chwile dla Ciebie.