Ełk, ul. Armii Krajowej 21A

Strona Główna / PORADNIK / najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy na przymiarki trzeba się wcześniej umówić?

Tak. Ze względu na specyfikę pracy salonu oraz w trosce o najwyższą jakość usług, prosimy o telefoniczne umówienie terminu.
W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość przymiarki bez wcześniejszej rezerwacji, zawsze jednak pierwszeństwo mają umówione klientki. Podczas przymiarki w Salonie przebywa tylko jedna klientka z osobami towarzyszącymi.

2. Ile czasu trwa spotkanie?

Czas przeznaczony na każdą klientkę wynosi 60 minut. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu, uprzedź nas podczas rezerwacji terminu. Zwykle w ciągu tygodnia nie ma problemu z wydłużeniem spotkania. W soboty klientki umawiane są co godzinę.

3. Jak przygotować się do przymiarki?

Zabrać ze sobą przede wszystkim uśmiech i dobry nastrój!

Bielizna. Zalecamy założenie cielistej bielizny. Większość modeli posiada wszyte miseczki i mierzymy je bez biustonosza. Tylko pojedyncze modele wymagają założenia stanika – polecamy wtedy biustonosze cieliste samonośne lub na przeźroczystych ramiączkach.

Obuwie nie jest wymagane do pierwszej przymiarki. Wyjątek stanowią suknie zakończone koronką, w szczególności o kroju syrenki. Te suknie zamawiamy od razu na docelową długość.

Makijaż i fryzura. Zalecamy klientkom wykonanie makijażu wieczorowego do przymiarki oraz spięcie włosów, jeżeli myślisz o upięciu na swoim ślubie. Makijaż koniecznie utrwalony pudrem i fixerem oraz wykonany wyłącznie na twarzy (bez szyi i dekoltu).
Możesz wykonać profesjonalny makijaż próbny do przymiarki w salonie po wcześniejszej rezerwacji terminu. Czytaj szczegóły.

4. Ile osób może mi towarzyszyć?

Nie ograniczamy ilości osób towarzyszących, zalecamy jednak, aby to była to 1-2 najbliższe Ci osoby, które dobrze Cię znają i potrafią uszanować Twoje zdanie.

5. Czy suknię mogę wypożyczyć? W jakiej cenie?

Tak. Większość modeli dostępne są również do wypożyczenia. Wyjątek stanowią suknie brokatowe oraz z biżuteryjnymi ozdobami. Suknie dostępne są do wypożyczenia w cenie od 500zł do 1000zł taniej niż zakup sukni ślubnej w zależności od modelu.

6. Co mogę zrobić z zakupioną suknią po ślubie?

Suknię po ślubie możesz zostawić w naszym komisie. Poznaj szczegóły naszej oferty.

7. Ile kosztuje suknia ślubna?

Niezależnie od budżetu, w naszym salonie znajdziesz suknię idealną dla siebie.

Przedział cenowy zakupu sukni z nowych kolekcji to 3– 9 tys złotych. Suknie ślubne z najnowszych kolekcji do wypożyczenia od 2,5 tys złotych. Suknie ślubne z kolekcji LIGHT już od 1 tys złotych. Suknie ślubne w komisie w przedziale 1-3 tys złotych. Wybrane suknie z ekspozycji możesz zakupić już od 1400 złotych. W cenie wliczone jest dopasowanie sukni ślubnej do sylwetki.

8. Czy można dokonywać zmian w projektach?

Tak. W przypadku zmian kosmetycznych są one bezpłatne. Jeśli zmiana dotyczy zmian w konstrukcji sukni lub użycia dodatkowych materiałów, jest dopłata ustalana indywidualnie w zależności od zmiany.

9. Ile czasu przed ślubem muszę wybrać suknię ślubną? Panny Młode zwykle decydują się od 6 do 12 miesięcy przed ślubem i jest to bezpieczny okres zamówienia. Minimalny okres szycia wynosi 4-6 miesięcy w zależności od marki. W sytuacjach kryzysowych jesteśmy w stanie przygotować suknię poza kolejnością, nawet do 2 miesięcy przed ślubem. Ratowaliśmy też z opresji Panny Młode 1.5 tygodnia przed ślubem, jednak w czasie krótszym jak 2 miesiące nie ma możliwości uszycia sukni na zamówienie. Dopasowujemy wtedy wybraną suknię z ekspozycji.

10. Czy dostanę też w Salonie dodatki do sukni ślubnej?

Jak najbardziej. W swojej ofercie posiadamy welony, podwiązki, biżuterię do włosów oraz okrycia ślubne: etole, sweterki, szale, marynarki, kominy. Zobacz nasze akcesoria.

11. W jakich rozmiarach dostępne są do przymierzenia suknie?

Naszym atutem jest, że znajdziesz w salonie suknie w szerokiej gamie rozmiarów, od 34 do 48.

12. Czy mogę zamówić indywidualny projekt sukni lub wybrany inny model sukni na podstawie zdjęć katalogowych?

Tak, szyjemy na wymiar ze zdjęcia. Sprawdź ofertę.

Możemy też zamówić wszystkie dostępne modele producentów, z którymi współpracujemy. Nasi producenci. Suknie niedostępne w salonie możesz kupić z 20% zniżką od cen katalogowych.

13. Czy mogę robić zdjęcia podczas przymiarek?

Zdjęcia niedopasowanych sukien wykonywane telefonem w słabym oświetleniu to nigdy nie jest dobry pomysł. Nie są one w żaden sposób miarodajne i nie odzwierciedlają efektu końcowego. Zaufaj swoim uczuciom podczas przymiarek oraz poradom Konsultantek i Twoich najbliższych. Z pewnością razem podejmiecie najlepszą decyzję dla Ciebie. Pozwalamy na wykonanie pamiątkowego zdjęcia już dopasowanej sukni przed jej odbiorem.

14. Czy mogę kupić suknię online? Czy wysyłacie za granicę?

Tak, istnieje możliwość zakupu sukni online wybranych marek. Jest możliwa wysyłka za granicę. W cenie nie jest wtedy uwzględnione dopasowanie do sylwetki. Suknie niedostępne w salonie możesz kupić z 20% zniżką od cen katalogowych.

15. Czy jest wymagany jakiś zadatek przy podpisaniu umowy?

Tak, w dniu zamówienia i podpisania umowy wymagany jest zadatek, przeważnie w wysokości 50% wartości kupowanej/wypożyczanej sukni. Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność na mniejsze raty, śmiało – powiedz nam o tym. Jesteśmy zawsze otwarte na możliwości i potrzeby klientek.

 

Szukasz inspiracji i pomysłów? Zajrzyj na nasz BLOG

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
NEWSLETTER

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA